Pokoje komfortowe Ula i Jarek Gazda

Pokoje i ApartamentyOferujemy Państwu komfortowe pokoje 2, 3, 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym . Większość naszych pokoi posiada balkony i szerokie łóżka.


Usytuowanie w centrum Zakopanego blisko centrum komunikacyjnego /dworzec PKS, PKP - 120 m , busy 150 m/ czyni nasz dom doskonałym punktem do rozpoczęcia zwiedzania miasta .

Wycieczki w Tatry są równie proste dzięki bliskości dworca PKS, a zwłaszcza centralnemu postojowi busów, które dowożą turystów do większości miejsc, skąd można rozpocząć przyjemną wycieczkę w góry.

Dojście do Krupówek ulicą Kościuszki / główny pieszy ciąg komunikacyjny miasta po Krupówkach / zajmuje do 10 - ciu minut / 500 m/.

Ul. Brzozowa jest " ślepą "uliczką o bardzo małym natężeniu ruchu pojazdów - wjazd od ul. Kościuszki , możliwość dojścia dla pieszych również od ul. Chramcówki .

Do dyspozycji gości :
- aneks kuchenny / lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka mikrofalowa, komplet talerzy i sztućców /
- parking - bezpłatny / ograniczona liczba miejsc / 

- internet bezprzewodowy - bezpłatny
- ciepła woda 24h/dobę

doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 12-tej i trwa do godz. 10-tej dnia następnego

Przy rezrwacji prosimy dokładnie przemyśleć datę i długośc pobytu , ponieważ jest to wiążace dla obu stron Gwarancją rezerwacji jest zadatek w wysokości połowy przewidywanych kosztów w przypadku krótkich pobytów lub w wysokości dwóch noclegów przy dłuższych pobytach.W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego terminu z przyczyn niezależnych od nas zadatek nie będzie zwracany chyba że strony postanowią inaczej.

Opłatę za pobyt zgodnie zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem należy uregulować w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi w przypadku wcześniejszego wyjazdu

Serdecznie zapraszamy.
Obiekt całoroczny

ważne - wyżywienia nie prowadzimy

polecamy 350 metrów restauracja Prymus  zestaw obiadowy 12 zł


strona     http//wwww.gazdula.spanie.pl

Zapraszamy też do naszego drugiego budynku  na  ul. Kościeliskiej 58  gdzie posiadamy apartamenty ,  pokoje z łazienkami  oraz pokoje z łazienkami wspólnymi.  Do dyspozycji gości którzy nie mieszkają w apartamentach  kuchnia . 

Dom połozony jest na dużej działce z terenem zielonym  w zabytkowej części zakopanego jaką jest ul. Kościeliska . Budynek główny jest drewniany , najstarsza jego część pochodzi z roku 1877 - go .

W budynku jest internet wi-fi.

Odległość od Krupówek około 1 km czyli 15 minut piechotą . Niedaleko znajduje się wyciąg narciarski Polana Szymoszkowa oraz mały wyciąg na osiedlu Lipki.  Przystanek busów oraz sklep   100  metrów.

W obu budynkach / Brzozowa i Koscieliska /  korzystamy z ekologicznego ogrzewania i ciepłej wody  dostarczanej przez Geotermię Podhalańską .

Na posesji nie ma problemu z parkingiem  teren jest ogrodzony.

60 metrów od nas znajduje sie Karczma sopa która serwuje bardzo smaczne dania regionalne.

sklepy - 120 m
wyciąg narciarski - 250 m
szlak turystyczny - 200 m
aquapark -350 m
sauna -120 m
bary, restauracje - 120 m

PKS , PKP - 120 m

teatr Witkacego - 300 m

SPA   200 m

Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Pokoje komfortowe Ula i Jarek Gazda